^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
436570

OTRZĘSINY 2017

Tradycją już jest  że w październiku organizujemy  w  Naszym Internacie tzw. ,,Otrzęsiny”, czyli uroczyste przyjęcie do społeczności  internackiej uczniów mieszkających pierwszy rok. Przygotowaniami i prowadzeniem imprezy zajęli się przewodnicząca Młodzieżowej Rady Internatu Weronika Kot oraz zastępca Bartłomiej Czarnecki.

            Na początku wszystkie pierwszaki zostały ,,wyposażone” w uszy, wąsy i ogony. Następnie dzielnie złożyły przysięgę, czyli ,,kocią rotę” oraz musiały sprostać zadaniom wyznaczonym przez starszych kolegów. Za prawidłowe wykonanie zadań ,,koty” nagrodzone były słodkimi upominkami.

            Tego wieczora młodzież świetnie się bawiła się podczas części oficjalnej jak i później  na dyskotekowym parkiecie, czego dowodem są Nasze fotki...