^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
436508

WARSZTATY POŚWIĘCONE CZYTANIU UCZESTNICZĄCEMU

27 października 2017 roku uczennice ZST brały udział w warsztatach poświęconych czytaniu uczestniczącemu zorganizowanych w Ośrodku Rewalidacyjno - Wychowawczym w Janowie Lubelskim. Warsztaty prowadziły Panie: Magdalena Niekra i Joanna Sulowska. Czytanie uczestniczące  to forma pracy z tekstem, w którą czynnie zaangażowana jest zarówno osoba czytająca, jak i osoba odbierająca tekst. Młodzież podczas wykładu miała okazję poznać alternatywne metody komunikacji. W części warsztatowej uczestnicy szkolenia mieli za zadanie zaprojektować książkę dla dzieci wykorzystując swój talent plastyczny i kreatywność. Uczennice ZST z zapałem zabrały się do pracy nad stworzeniem książeczki wspomagającej aktywne czytanie. Efekty ich pracy można podziwiać na zdjęciach.

Iwona Martyna