^ Back to Top
         Zespół Szkół Technicznych
                 w Janowie Lubelskim

O szkole


Loga 

Certyfikaty

Licznik odsłon

Odsłon artykułów:
540415

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to dzień szczególny. Dzień , w którym swoje święto mają wszyscy nauczyciele, jak i niepedagogiczni pracownicy placówek oświatowych.

W naszej szkole świętowanie odbyło się w poniedziałek 15 października. W auli szkolnej miała miejsce uroczysta akademia, której program artystyczny przygotowali uczniowie  pod czujnym okiem Pani Małgorzaty Białek, Pani Ewy Grodeckiej i Pana Bartosza Szabata. Szacowne grono pedagogiczne z wielką uwagą śledziło występy uzdolnionej młodzieży.

W części oficjalnej głos zabrał Pan Dyrektor, zwrócił się z podziękowaniami i życzeniami dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Docenił także za trud i poświęcenie odchodzącą Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Moskal oraz powitał serdecznie obejmującą tę funkcję Panią Urszulę Skupińską.

                Jak przystało na Dzień Edukacji Narodowej uczniowie aż ośmiu klas pierwszych składali uroczyste ślubowanie.

Każdy nauczyciel  został ponadto obdarowany okolicznościową kartką z życzeniami sukcesów zawodowych, satysfakcji i społecznego uznania.